Nasze webinary dobrze przyjęte!

Pierwszy webinar za nami. 23 listopada 2022 roku spotkaliśmy się na webinarze „Zasady pomocy psychologicznej osobom pokrzywdzonym przemocą” z Ewą Kalińską-Grądziel. To było bardzo inspirujące wydarzenie, które docenili sami uczestnicy i uczestniczki przekazując nam pozytywne informacje zwrotne!

Przypominamy, że Ewa Kalińska-Grądziel jest współautorką broszury „Praktyczne aspekty interwencji kryzysowej w pracy z osobami pokrzywdzonym przestępstwem”, która dostępna jest tutaj.

Przypominamy, że w ramach naszego cyklu spotkań edukacyjnych mamy jeszcze takie propozycje:

  • Przesłuchanie w procesie karnym dziecka w charakterze pokrzywdzonego i świadka – informacje dla profesjonalistów pracujących z dziećmi pokrzywdzonymi, 9.12.2022, godz. 18.00, Katarzyna Osiak-Krynicka.
  • Narzędzia Funduszu Sprawiedliwości w pracy z osobami pokrzywdzonymi przestępstwem, świadkami i osobami im najbliższymi, 16.12.2022, godz. 18.00, Róża Otręba.

Zgłoś się online!

https://forms.gle/dryfJtNnnBA8uuDv5

Udział w webinarze jest bezpłatny. Spotkania odbywają się online z użyciem platformy ZOOM. Uczestnicy dzień przed szkoleniem otrzymają link do zalogowania się do wydarzenia. W dniach webinarów będziemy świadczyć pomoc techniczną. Dla zainteresowanych osób przygotujemy zaświadczenia!