Ostatnie szkolenia w tym roku!

Rekrutacja na szkolenia online „Powiatowa sieć współpracy na rzecz zapobiegania przestępczości – standardy pomocy interdyscyplinarnej świadczonej osobom pokrzywdzonymi przestępstwem” trwa! Mamy już potwierdzenie, że to był dobry pomysł z pisemnymi zaproszeniami do organizacji i instytucji działających na rzecz przeciwdziałania przestępczości z wybranych powiatów województwa lubelskiego. Przypominamy, że mamy dostępne następujące szkolenia:

„Powiatowa sieć współpracy na rzecz zapobiegania przestępczości – standardy pomocy interdyscyplinarnej świadczonej osobom pokrzywdzonym przestępstwem” (szkolenie online):

  • powiat chełmski (15-16 grudzień),
  • powiat rycki (19-20 grudzień),
  • powiat radzyński (27-28 grudzień).

 

Przypominamy, że zgłoszenia są przyjmowane online: https://tiny.pl/wrv86.

Zapraszamy do kontaktu z Panią Joanną Kuzawińską, specjalistą ds. szkoleń i rekrutacji pod nr tel. 783 510 310 / mail: rekrutacja@stowarzyszeniebonafides.pl. Ilość miejsc jest ograniczona z uwagi na warsztatowy charakter szkolenia.

Szczegóły na temat programu szkolenia i trenerów: https://wysokiestandardy.pl/powiatowa-siec-wspolpracy-na-rzecz-zapobiegania-przestepczosci-standardy-pomocy-interdyscyplinarnej-swiadczonej-osobom-pokrzywdzonymi-przestepstwem/.