Poznajcie trenerki warsztatów partycypacyjnych!

Jesteś ciekawy, kto poprowadzi nasze warsztaty partycypacyjne? Tak, jak jest to w naszym zwyczaju, warsztaty poprowadzą dwie trenerki jednocześnie: prawniczka i psycholożka. Aby wypracować wspólne rozwiązania siły połączą dwie specjalistki: Marcelina Romanko-Skóra i Ewa Kalińska-Grądziel. Być może znacie Je już z poprzednich naszych działań!

Ewa Kalińska-Grądziel – psycholog/psychoterapeuta, trener I i II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Posiada wieloletnie doświadczenie pracy w Ośrodku Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem świadcząc pomoc w zakresie psychoterapii indywidualnej i grupowej. Od kilku lat prowadzi szkolenia i superwizje dla kadr instytucji pomocowych. Prowadzi Szkołę Trenerów PROGRESS w Lublinie.

Marcelina Romanko-Skóra – radca prawny, trener, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej. Ukończyła Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Posiada 7-letnie doświadczenie w pracy z osobami pokrzywdzonymi przestępstwem, prowadzi szkolenia dot. sposobów przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

 

Zgłoszenia są przyjmowane online: https://tiny.pl/wrv86.