Rekrutacja

AKTUALNIE TRWA REKRUTACJA NA SZKOLENIA!

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w  bezpłatnych szkoleniach stacjonarnych/online „Pilotażowe wypracowanie Standardów pomocy interdyscyplinarnej świadczonej osobom  pokrzywdzonym przestępstwem wśród instytucji pomocowych na terenie województwa lubelskiego” – adresowanych do przedstawicieli instytucji publicznych, Policji, organizacji pozarządowych i Ośrodków Pomocy Pokrzywdzonych Przestępstwem zaangażowanych w realizację zadań na rzecz przeciwdziałania przestępczości.

Szkolenia odbywają się dla 10 powiatów z terenu województwa lubelskiego: hrubieszowskiego, biłgorajskiego, zamojskiego, bialskiego, radzyńskiego, parczewskiego, włodawskiego, chełmskiego, ryckiego, krasnostawskiego.  

Jeśli ktoś z Państwa nie może wziąć udziału w szkoleniu dedykowanemu dla pracowników z terenu powiatu, w którym jest zlokalizowane Państwa miejsce pracy, to zachęcamy do wybrania innego, dogodnego terminu.

TEMATY SZKOLEŃ

FORMA REALIZACJI SZKOLEŃ

SZKOLENIA ONLINE

Uczestnicy szkoleń dzień przed szkoleniem otrzymają link do zalogowania się do wydarzenia. W dniach szkoleń będziemy świadczyć pomoc techniczną osobom, które będą miały trudności w zakresie technicznych aspektów uczestnictwa w wydarzeniu online. Po szkoleniach otrzymacie Państwo zaświadczenie w formie elektronicznej do samodzielnego wydruku.

JAK ZGŁOSIĆ SWÓJ UDZIAŁ W SZKOLENIU?

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w szkoleniu należy wypełnić FORMULARZ REKRUTACYJNY ONLINE

Zakwalifikowane osoby prosimy o podpisanie własnoręczni FORMULARZ ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH  OSOBOWYCH  i odesłanie  na adres:  Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Bona Fides, ul. Niecała 18/3, 20-080 Lublin 

Formularz rekrutacyjny online:  KLIKNIJ TUTAJ.
Formularz zgody na przetwarzanie danych osobowych:  KLIKNIJ TUTAJ.
Informacje na temat przetwarzania danych osobowych:  KLIKNIJ TUTAJ.

ILOŚĆ OSÓB BIORĄCYCH UDZIAŁ W SZKOLENIACH JEST OGRANICZONA!

 

Organizator zastrzega sobie możliwość losowej selekcji zgłoszeń tak, aby zapewnić interdyscyplinarność tj. uczestnictwo przedstawicieli różnych jednostek pomocowych z terenu danego powiatu. O zakwalifikowaniu się do udziału w szkoleniu zostaniecie Państwo poinformowani wiadomością e-mail.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W SZKOLENIACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ STOWARZYSZENIE WSPIERANIA AKTYWNOŚCI BONA FIDES?

  • nasi trenerzy to specjaliści – praktycy z wieloletnim doświadczeniem pracy z osobami pokrzywdzonymi przestępstwem;
  • od 10 lat współpracujemy z Ministerstwem Sprawiedliwości;
  • przeprowadziliśmy 2,5 tys. godzin szkoleń;
  • od 19 lat świadczymy pomoc prawną i psychologiczną;
  • objęliśmy swoim wsparciem ponad 65 tys. osób.

W 2020 ROKU W RAMACH PROJEKTU ZREALIZOWALIŚMY 16 OGÓLNOPOLSKICH KONFERENCJI ONLINE NA TEMAT EFEKTYWNEJ POMOCY OSOBOM POKRZYWDZONYM PRZESTĘPSTWEM!

  • w konferencjach wzięło udział około 1700 osób;
  • średnia ocena konferencji: 5,58 (skala od 1 do 6, gdzie 1 oznacza najniższą ocenę, a 6 ocenę najwyższą).

Skontaktuj się z nami:

Joanna Kuzawińska

specjalistka ds. rekrutacji i szkoleń