Zgłoś swoją organizację / instytucję do 18 listopada!

Stwórz z nami broszurę!

Z naszych badań wynika, że część osób pokrzywdzonych przestępstwem dość późno dowiaduje się o bezpłatnych i specjalistycznych formach pomocy dla osób pokrzywdzonych przestępstwem, świadków i osób im najbliższym m.in. w ramach działań współfinansowanych ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

Jeśli Twoja organizacja / instytucja prowadzi ciekawe formy promocji i docierania do grupy docelowej w zakresie pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem dołóż swoją cegiełkę do broszury na ten temat! Prowadzimy kolportaż ogólnopolski broszur w wersji papierowej. Wersje elektroniczne są dostępne cały czas na stronie: https://wysokiestandardy.pl/broszury/. Niech inni przeczytają, co robi Wasza instytucja / organizacja!

Wybierzemy najciekawsze opisy, skontaktujemy się z autorami i dodamy do naszej broszury Zwiększanie widoczności działań na rzecz osób pokrzywdzonych przestępstwem, świadków i osób im najbliższych. Kreowanie pozytywnego wizerunku organizacji i prowadzenie efektywnych działań marketingowych”. Każdy tekst będzie autoryzowany przez autora!

Zgłoszenia przyjmujemy online do 18 listopada 2022 roku!

https://forms.gle/vLhhPiJzELbfvhiJ8