Ogólnopolską debatę poprowadzą Iwona Przewor i Ewa Kalińska – Grądziel!

Poznajcie nasz duet trenerski, który poprowadzi warsztaty partycypacyjne dla pracowników Ośrodków Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem na terenie każdego z województw (kadra merytoryczna), przedstawicieli kadry kierowniczej i zarządzającej instytucji publicznych, Policji i organizacji zaangażowanych w realizację zadań na rzecz przeciwdziałania przestępczości.

Ewa Kalińska – Grądziel – psycholog/ psychoterapeuta, trener I i II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Posiada 15 – letnie doświadczenie zawodowe w realizacji wsparcia psychologicznego skierowanego do osób pokrzywdzonych przestępstwem oraz wieloletnie doświadczenie w edukacji kadr instytucji pomocowych (szkolenia, superwizje).

Iwona Przewor – prawnik prowadzący indywidualną praktykę adwokacką, trener. Pracowała w Ośrodku Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem, zajmując się pomocą osobom pokrzywdzonym przestępstwem. Od wielu lat prowadzi szkolenia i superwizje dla kadr instytucji pomocowych z aspektów prawnych interdyscyplinarnych form pomocy pokrzywdzonym przestępstwem.

Przypominamy, że: ! Zgłoszenia są przyjmowane online: https://tiny.pl/cxgg9

! Jeśli masz pytania, zachęcamy do kontaktu z Joanną Kuzawińską, specjalistką ds. szkoleń i rekrutacji pod nr tel. 783 510 310 / mail: rekrutacja@stowarzyszeniebonafides.pl