Wolne miejsca na ostatnie szkolenie z cyklu szkoleń na temat tzw. ustawy antyprzemocowej

Przypominamy, że mamy jeszcze wolne miejsca na OSTATNIE szkolenie online: Standardy interwencyjnej pomocy dla osób pokrzywdzonych, w stosunku do których zastosowano rozwiązania tzw. ustawy antyprzemocowej (izolacja sprawcy od osoby/ osób doświadczających przemocy domowej).

Szkolenie odbędzie się 7 października 2022 roku, przy użyciu platformy ZOOM.  Szkolenie zostanie zrealizowane w godz. 8.00-14.45. Uczestnicy szkolenia dzień przed szkoleniem otrzymają link do zalogowania się do wydarzenia. W dniu szkolenia będziemy świadczyć pomoc techniczną.

Szkolenie poprowadzą dr Jakub Kosowski i dr Wiesław Talik. Gościem specjalnym szkolenia będzie Przedstawicielka Ministerstwa Sprawiedliwości, która współuczestniczyła w tworzeniu tzw. ustawy antyprzemocowej.

Formularz rekrutacyjny: 
https://docs.google.com/forms/u/1/d/1c-LNPPfm9rcUISlxRVYa2zkcdZJTvNKtFbQpWCmYb9Y/edit?usp=sharing&fbclid=IwAR3OnF5hSZ5C9vxZF6TyZK63JEmkt5Lk0YjCBI7IFUuYSlxxunYBWLyW15Q.

Zapisz się już dziś!

Dlaczego warto szkolić się u nas? Dlaczego zwłaszcza teraz potrzebna jest aktualizacja naszej wiedzy? Na te i inne pytania odpowiada specjalistka ds. rekrutacji i szkoleń, Joanna Kuzawińska.
W sprawie udziału w szkoleniach możesz się z nią skontaktować pod nr tel. 783 510 310, bądź drogą mailową: 
rekrutacja@stowarzyszeniebonafides.pl