Już wiemy! Wszystkie szkolenia online!

Informujemy, że szkolenia „Powiatowa sieć współpracy na rzecz zapobiegania przestępczości – standardy pomocy interdyscyplinarnej świadczonej osobom pokrzywdzonym przestępstwem” odbędą się w formie online z użyciem platformy ZOOM. Pierwotnie szkolenia były zaplanowane do realizacji w formie stacjonarnej. Mamy świadomość, że jednych ta informacja ucieszy, innych zasmuci. Podjęliśmy taką decyzję, aby zapewnić sprawną realizacją szkoleń. W czasie wysokiej zachorowalności na różne sezonowe choroby będzie to po prostu bezpieczniejszy sposób, aby się spotkać w formie zdalnej i w ten sposób rozwijać swoje kompetencje.

W związku ze zmianą formy szkolenia czekamy na rozstrzygnięcie zapytania ofertowego, po którym niezwłocznie przedstawimy harmonogram realizacji tego działania.

Szczegóły już wkrótce: https://wysokiestandardy.pl/powiatowa-siec-wspolpracy-na-rzecz-zapobiegania-przestepczosci-standardy-pomocy-interdyscyplinarnej-swiadczonej-osobom-pokrzywdzonymi-przestepstwem/.

Jeśli już teraz masz pytania, zapraszamy do kontaktu z Joanną Kuzawińską, specjalistką ds. rekrutacji i szkoleń, pod nr tel. 783 510 310, bądź mailowo: rekrutacja@stowarzyszeniebonafides.pl.