Rekrutacja trwa!

Serdecznie zapraszamy do udziału w  bezpłatnych szkoleniach stacjonarnych/online „Pilotażowe wypracowanie Standardów pomocy interdyscyplinarnej świadczonej osobom  pokrzywdzonym przestępstwem wśród instytucji pomocowych na terenie województwa lubelskiego” – adresowanych do przedstawicieli instytucji publicznych, Policji, organizacji pozarządowych i Ośrodków Pomocy Pokrzywdzonych Przestępstwem zaangażowanych w realizację zadań na rzecz przeciwdziałania przestępczości.

Szkolenia odbywają się dla 10 powiatów z terenu województwa lubelskiego: hrubieszowskiego, biłgorajskiego, zamojskiego, bialskiego, radzyńskiego, parczewskiego, włodawskiego, chełmskiego, ryckiego, krasnostawskiego.  

Jeśli ktoś z Państwa nie może wziąć udziału w szkoleniu dedykowanemu dla pracowników z terenu powiatu, w którym jest zlokalizowane Państwa miejsce pracy, to zachęcamy do wybrania innego, dogodnego terminu.

TEMATY SZKOLEŃ

Na wszystkie pytania odpowie specjalistka ds. rekrutacji i szkoleń, Joanna Kuzawińska. W sprawie udziału w szkoleniach możesz się z nią skontaktować pod nr tel. 783 510 310, bądź drogą mailową: rekrutacja@stowarzyszeniebonafides.pl.